Про компанію. Увага! На сайті до 31 серпня 2019 року ведуться технічні роботи! Зміст сторінок може не відповідати дійсності. Деталі уточнюйте за телефоном.

Компанія

Компанія «Паритет-К» була заснована у 1993 році, і являється першовідкривачем у виробництві і продажі сейфів в Україні. Компанія має величезний досвід роботи на ринку і не зупиняється у своєму розвитку і рості. Зараз колектив наших фахівців становить понад 150 осіб. Ми готові задовольнити ринковий попит, на якісні сейфи та засоби заощадження.

ПОДИВІТЬСЯ КОРПОРАТИВНИЙ ВІДЕОРОЛИК "ПАРИТЕТ-К"

Відділи

Структура компанії «Паритет-К» оптимізована, максимально ефективно, для виробництва товарів і представлена наступними підрозділами:

  • Виробництво
  • Конструкторсько-технічне бюро
  • Випробувальна лабораторія
  • Служба контролю якості
  • Логістика і склад
  • Продажі та робота з клієнтами
  • Інновації, розвиток і маркетинг
  • Фінанси
  • Підбір і навчання персоналу
  • Охорона праці

Технології, співпраця

Виробництво сейфів ведеться на сучасному обладнанні, використовуються найкращі передові технічні та конструкторські рішення. Використовуються комплектуючі матеріали від кращих світових виробників.
Однією з основних переваг компанії «Паритет-К» є власне конструкторське бюро. Конструктори компанії реалізують найскладніші проекти та побажання замовника.
Для постійного контролю якості, «Паритет-К» має свою власну лабораторію для проведення випробувань. Це дозволяє уникнути брак у виробництві та вести активне новаторство на ринку України.
«Паритет-К» має запатентовані розробки у виробництві сейфів і спорудженні сховищ. Дані розробки застосовуються тільки компанією «Паритет-К». Завдяки цьому наша продукція є ексклюзивною.
«Паритет-К» - офіційний представник датської компанії DensitSecurity і має ексклюзивне право на території України використовувати фібробетон Densit. Даний матеріал відрізняється від інших сумішей, які застосовуються в Україні, більш високими показниками міцності, стійкості до утворення тріщин. 

Ринок

Компанія «Паритет-К» є лідером ринку України. Запорукою її успішної діяльності на ринку, є технологічне лідерство і продумане стратегічне планування. Більшість товарів компанії є ексклюзивними і новаторськими для ринку України (завдяки власним запатентованим розробкам). Наприклад, в Україні, тільки компанія «Паритет-К» будує сховища найвищого - 13 класу.

Клієнти

Споживачами продукції «Паритет-К» є всесвітньо відомі банки і компанії. З багатьма ведеться довготривала співпраця. Ми надаємо продукцію найвищої якості, при цьому використовуючи передові технології.

Результати

За минулий період діяльності компанія домоглася відмінних результатів: зміцнила власне виробництво, стала лідером з продажу на ринку України.
Компанія успішно продає свою продукцію на ринках країн південної, центральної та східної Європи, а також в країнах СНД.

Нагороди

За підсумками 2015 року компанію «Паритет-К» визнано кращим експортером року серед середніх підприємств в галузі «Металургійне виробництво, виробництво готових металевих виробів, крім машин і устаткування».

Продукція компанія «Паритет-К» користується значним попитом серед споживачів і заслуженим визнанням серед експертів ринку. У 2008 році продукція компанії стає фіналістом конкурсу «100 кращих товарів року», а сейф F.60CLI став переможцем в номінації «Продукція виробничо-технічного призначення» серед аналогічних товарів. Фіналістами цього конкурсу стали також збройовий сейф GG.500 і банківський сейф CLV.
На виставці «Безпека 2009». Офісний сейф R.60 отримав визнання, як найбільш стійкого до зламу сейфа.

Компанія «Паритет-К» єдина в Україні є членом Асоціації Європейських Систем Безпеки ESSA.

Компанія є учасником Української асоціації виробників http://uam-ua.com.

*Важлива інформація для користувачів: актуальна і оновлена інформація про нові товари або зміни в характеристиках існуючих товарів розміщується на сайті https://griffonsafes.com.ua