• UA
  • RU
  • EN

Перші сертифіковані в Європі українські сейфи

Офіційний online-магазин

Про компанію

 

Компанія «Паритет-К» – провідна компанія з виробництва та продажу сейфів та засобів для безпечного зберігання цінностей. З 1992 року виробляємо продукцію високої якості для потреб європейського та українського споживача.

  • Якість продукції відповідає високим міжнародним стандартам ISO 9001.
  • Компанія «Паритет-К» – єдиний в Україні серед виробників сейфів член Європейської асоціації систем безпеки ESSA.
  • Виробництво та постачання єдиної продукції для ринку Європи та України.
  • Продукція проходить сертифікаційні випробування у Європі. Сертифікація продукції відбувається згідно європейських стандартів EN 1143-1, EN 14450, EN 15659.
  • У виробництві застосовуються передові технічні та конструкторські рішення власного конструкторського бюро.
  • «Паритет-К» має унікальні запатентовані розробки у виробництві сейфів і спорудженні банківських сховищ.

Новини компанії

Сейфи для зброї. Серія GD

Сейфи для зброї GRIFFON серії GD сертифіковані в Європі по 1 рівню опору до зламу за стандартом EN14450. Антизламна конструкція сейфів не дає можливість відкрити двері гострим предметом або викруткою. В конструкції сейфів використовується ригельна система замикання тристоронньої дії (активні хромовані ригелі діаметром 25 мм), сталеві гартовані леговані пластини для захисту від висвердлювання і вибивання замків та ригелів. Сейфи серії GD комплектуються знімними ложементами, які встановлюються на будь-яку зручну висоту. Товщина захисного шару сейфів даної серії становить 20 мм.

Особливістю сейфів серії GD являється те, що в їх конструкції використовується захисне ударотривке багатошарове скло. Це дає можливість завжди бачити зброю, не відкриваючи при цьому дверей. В залежності від моделі, скло може бути на одній або трьох сторонах сейфа. Товщина скла становить 22 мм, клас тривкості – G0 1143-1.

Компанія “Паритет-К” отримала два нові Європейські сертифікати ECB-S.

Сертифікацію пройшли два нові модельні ряди зламостійких сейфів серій HL та CLWD.

Відтепер портфель компанії налічує 10 Європейських сертифікатів (ECB-S та IMP).

Ми продовжуємо роботу над випуском нових моделей, тому кількість сертифікованої продукції буде збільшуватися!

 

 

 

Відзнака “Лідер з продажів сейфів в торговельній мережі “Епіцентр-К” в 2020 році”

Вже понад 10 років триває партнерство компанії “Паритет-К” з торговельною мережею “Епіцентр-К”!
Згідно з результатами роботи за 2020 рік, наша компанія стала лідером з продажів сейфів у мережі торговельних центрів “Епіцентр-К”.
Ми дуже вдячні споживачам та “Епіцентр К” за вибір та високу оцінку якості нашої продукції!

 

 

Відзнака «Вибір споживача 2020»

Вже 29 років компанія сумлінно працює і виробляє сейфи та засоби безпечного зберігання. За підсумками 2020 року компанія “ВКП Паритет-К” отримала відзнаку “Вибір споживача 2020”.  Ця висока оцінка – найкраща винагорода за наші старання!

 

 

Участь у виставці «Зброя та безпека 2019»

Компанія «ВКП Паритет-К» взяла участь у XVI Міжнародній спеціалізованій виставці «Зброя та безпека 2019», яка відбулася в Києві.

Даний захід відвідало 27 707 спеціалістів, в т.ч. представники іноземних компаній з 61 країн світу. Найбільше спеціалістів, що відвідали виставку, були з Туреччини, Індії, Польщі, Саудівської Аравії, Пакистану, США, Єгипту та ОАЕ.

На виставці був представлений широкий асортимент сейфів для зброї, шафи для поліції, сейфи з броньованим склом та сейфи преміального сегменту.

 

Нова серія зламостійких сейфів GRIFFON CLE I

Сейфи лінійки CLE I сертифіковані Європейським органом сертифікації ECB-S по I класу опору до зламу по EN 1143-1.

Моделі CLE I мають наступні переваги:
– діючий сертифікат ECB-S по I класу опору до зламу по EN 1143-1;
– корпус сейфів заповнений зламостійким бетоном;
– товщина захисного шару – 25 мм;
– товщина металу дверей – 10+4 мм;
– сейфи оснащені сталевими легованими пластинами для захисту від висвердлювання і вибивання замків і ригелів;
– сейфи оснащені системою розтяжок (перезапирання) для захисту від газового різака та кутошліфувальної машини;
– ригельна система тристоронньої дії: 7-8 хромованих активних ригелів, що обертаються, діаметром 25 мм навіть у невеликих моделях сейфів серії CLE I;
– наявність каси та зйомної полиці у ряді моделей;
– комплектація замками: ключовим сертифікованим сейфовим замком STUV (Німеччина) класу VDS 1; сертифікованим кодовим електронним замком M-LOCKS (Нідерланди) класу VDS 2; сертифікованим кодовим електронним замком STUV SWINGLOX (Німеччина) класу VDS 2; сертифікованим кодовим механічним замком La Gard (США) класу VDS 1.

Участь у виставці «IWA & OutdoorClassics 2019»

В 2019 році компанія Паритет-К прийняла участь у масштабній міжнародній події – виставці з мисливської та спортивної зброї, аксесуарів і оснащення для відпочинку IWA Outdoor Classics 2019, яка відбулась у місті Нюрнберг, Німеччина (Nürnberg Messe).

Компанія «Паритет-К» презентувала ексклюзивну продукцію та свої новинки, серед яких були сейфи європейських серій CLE I та GH. Неабияку зацікавленість з боку відвідувачів та інших учасників виставки викликав сейф для зброї GG.700.E WOOD з броньованим склом, що має зовнішнє оздоблення натуральним деревом, та  інші збройові сертифіковані сейфи брендів Hunter та Griffon. До уваги відвідувачів стенду Griffonsafes був представлений широкий модельний ряд сейфів європейського рівня якості від українського виробника.

Новинка! Двері для сховищ 2 класу з аварійними дверима.

Зламостійкі двері для сховищ цінностей від Паритет-К встановлюються в сховищах банків, у фінансових установах або приватних об’єктах, та відповідають всім обов’язковим вимогам ДСТУ EN 1143 – 1:2014.

Особливості новинки:
Дверний блок складається з рами, дверного полотна з механізмом замикання, додаткових дверей з решіткою та аварійної двері.
Товщина захисного шару – 40 мм.
Двері для сховищ 2 класу мають багатосторонню систему замикання з активними хромованими ригелями.
– Укомплектовані двома сертифікованими ключовими замками STUV (Німеччина), сертифікат класу A по ДСТУ EN 1300:2014, та механічним кодовим замком M-LOCKS (Нідерланди), клас VDS 2 (комплектація К+К+С).

Компанія Паритет-К стала членом Української Асоціації Меблевиків (УАМ)

У грудні 2018 року компанія Griffonsafes офіційно приєдналась до УАМ – Всеукраїнського об’єднання підприємців та підприємств, що працюють на меблевому ринку. На  сьогоднішній день УАМ об’єднує 162 компанії:  виробників та продавців меблів, фурнітури, матраців, обладнання, а також виставково-ярмаркові організації та профільні ЗМІ.

Для Griffonsafes членство в УАМ – це важливий крок у напрямку розвитку бізнесу, гарна нагода співпраці з лідерами меблевої галузі та можливість розширення партнерської мережі.

 

Виставка Security ESSEN 2018 (Німеччина)
В вересні 2018 року відбулася міжнародна виставка Security ESSEN 2018. Серед учасників – український виробник сейфів та предметів безпечного зберігання цінностей компанія Паритет-К (бренд Griffon), що спеціалізується на створені сертифікованих у Європі та Україні вогнезламостійких сейфів.
Участь у виставці такого рівня – це великий крок для всього колективу нашої компанії у плані розвитку нових ринків збуту та виходу на сучасний рівень виробництва.
Здобутий на виставці досвід та партнерство обов’язково матиме продовження та реалізацію!
Наш колектив доклав неабияких зусиль аби отримати визнання серед партнерів та споживачів на міжнародному рівні. Тож ми обіцяємо не зупинятися на досягнутому!

 

Відзнака «Лідер Року» за підсумками 2017 року

Компанія «ВКП Паритет-К» стала кращим виробником 2017 року та отримала золоту нагороду «Лідер Року» по основному виду діяльності – виробництво готових металевих виробів (виробництво сейфів, броньованих дверей та ін.).

Дякуємо нашим Споживачам за довіру та Партнерам за плідну співпрацю!

Нагорода присвоєна за результатами національного бізнес-рейтингу в Україні.

 

 

Відзнака “Кращий експортер року” категорії «Виробництво готових металевих виробів».

27 квітня 2016 року в рамках II Національного форуму з підтримки експорту, Торгово-промислова палата провела нагородження переможців конкурсу «Кращий експортер року» за підсумками 2015 року,  серед яких «ВКП Паритет-К» – лідер з експорту готових металевих виробів.

Продукція «ВКП Паритет-К» була високо оцінена закордонними партнерами, її конкурентоздатність та якість підтверджена попитом на ринках Європи та Азії.

 

 

Новинка! Вогнезламостійкі сейфи CLE II
Компанія «Паритет-К» презентує лінійку вогнезламостійких сейфів CLE II торгової марки GRIFFON, сертифікованих зі знаком ECB-S, який підтверджує високу якість цієї серії і відповідність європейським нормам.
Вогнезламостійкі сейфи CLE II сертифіковані Європейським органом сертифікації ECB-S по ІІ класу опору до зламу по EN 1143-1, мають захисний шар корпусу та дверей – фортифікаційний зламостійкий бетон товщиною 55 мм. Також, модельний ряд CLE II відповідає класу вогнестійкості LFS 30P по ДСТУ EN 15659.

 

 

Компанія «Паритет-К» стає єдиним в Україні серед виробників сейфів членом Європейської асоціації систем безпеки (ESSA)

ESSA – європейська організація по сертифікації сейфів згідно з нормами EN, прийнятими в Європі.
ECB-S – сертифікаційна марка Європейської асоціації систем безпеки (ESSA).
Сертифікати EN підтверждують здатність сейфів протистояти несанкціонованому доступу із
застосуванням фізичної сили і певних наборів інструментів, що супроводжується пошкодженням або зламом сейфу.
Серії сейфів виробництва «Паритет-К» (GE, W, GH, F60CL.I, CLE.I, CLE.II, CLE.II.LUX, CLE.III) мають в наявності сертифікати EN 1143-1 / EN 14450 та шильди ECB-S, що документально підтверджують їх високу якість і відповідність європейським нормам.

X

Дякуємо за Ваше звернення!
Ми зв’яжемося з Вами найближчим  часом!